O firmie - Makijażystka – Konturovnia Karolina Ratajczak

O firmie

KonturoVnia, to prestiżowe studio makijażu, które swoje początki ma w grudniu 2016 roku. Ta wyjątkowe miejsce jest owocem wieloletniej pasji do sztuki upiększania kobiet. Stworzone po to, by każda kobieta mogła poczuć się wyjątkowo,

KonturoVnia oferuje nie tylko profesjonalny makijaż na różne okazje, lekcje makijażu dla osób prywatnych, a przede wszystkim specjalistyczne szkolenia dla wizażystów – stacjonarnie i online.

Założycielką jest Karolina Ratajczak, artystka z zamiłowaniem do języków obcych, doskonałej kuchni, horrorów, muzyki latynoskiej i podróży po egzotycznej Azji. Maluje od 2008 roku, zawsze dążąc do doskonałości i innowacji w swoim fachu.

Karolina Ratajczak swoją karierę zawodową rozpoczęła pracując dla jednej z największych agencji modelek w Hiszpanii. Następnie, brała udział w pokazach mody flamenco, pracowała dla andaluzyjskiej telewizji, współpracując z niezliczoną ilością przyszłych panien młodych. W swojej karierze miała okazję pracować z wieloma znakomitościami, wśród których znalazły się takie gwiazdy jak Carolina Herrera, Sara Carbonero, a nawet sam Antonio Banderas.

Karolina jest nie tylko cenionym profesjonalistą, ale również uznaną osobistością w świecie makijażu. Jest zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami, uczestniczy w wielu warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych wizażystów na świecie. Przez lata szkoliła się na trzech kontynentach pod okiem artystów pracujących na co dzień z największymi światowymi gwiazdami, takimi jak Beyonce, Rodzina Kardshian, Jenifer Lopez i wiele innych.


Od 2016 roku, KonturoVnia, pod jej biegłym kierownictwem, jest najbardziej prestiżowym studiem makijażu w sercu Wielkopolski. Każdego dnia Karolina i jej zespół wkładają serce, aby klientki czuły się piękne, pewne siebie i wyjątkowe.

Bez względu na to, czy poszukujesz profesjonalnego makijażu na specjalne okazje, chcesz nauczyć się sztuki makijażu, czy poszukujesz miejsca na profesjonalne szkolenia z wizażu, KonturoVnia jest miejscem, gdzie każda kobieta może odnaleźć coś dla siebie.

Obserwuj nas na instagramie @konturovnia

Zajrzyj na nasz instagram i obserwuj nasze działania!